B82791H2601N001
MFR.Part #
B82791H2601N001
JLCPCB Part #
C1534592
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 2 250V 6.8mH@10kHz 600mA 630mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS