B82722J2501N001
MFR.Part #
B82722J2501N001
JLCPCB Part #
C1534591
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 1.2Ω 2 250V 27mH@10kHz 500mA 插件 Common Mode Filters ROHS