B82721K2401N021
MFR.Part #
B82721K2401N021
JLCPCB Part #
C1534214
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 1.5kV 1.7Ω 2 250V 27mH@10kHz 400mA 插件 Common Mode Filters ROHS