B82498F3121G000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B82498F3121G000
JLCPCB Part #
C2050047
Package
0805
Description
1.25GHz 120nH 310mΩ 440mA 50@250MHz ±2% 0805 Inductors (SMD) ROHS