B82498F1182J000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B82498F1182J000
JLCPCB Part #
C2050064
Package
0805
Description
1.8uH 190mA 20@7.96MHz 350MHz 980mΩ ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS