B82422T1121K008
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B82422T1121K008
JLCPCB Part #
C1333340
Package
1210
Description
120nH 150mΩ 450mA AEC-Q200 ±10% 1210 Power Inductors ROHS