B82422A3331J100
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B82422A3331J100
JLCPCB Part #
C2047777
Package
1210
Description
1.3Ω 200mA 330nH AEC-Q200 ±5% 1210 Power Inductors ROHS