B82412A3100K
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B82412A3100K
JLCPCB Part #
C2050441
Package
1210
Description
100mΩ 10nH 25@100MHz 4GHz 700mA AEC-Q200 ±10% 1210 Inductors (SMD) ROHS