B82144F2272K000
MFR.Part #
B82144F2272K000
JLCPCB Part #
C2042522
Package
Plugin,D6.5xL9.2mm
Description
120MHz 2.7uH 3.55A 5.4A 60@2.52MHz 60mΩ Color Band Inductor ±10% 插件,D6.5xL9.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS