B82144F2223K000
MFR.Part #
B82144F2223K000
JLCPCB Part #
C2042873
Package
Plugin,D6.5xL9.2mm
Description
10MHz 175mΩ 22uH 2A 50@0.252MHz Color Band Inductor ±10% 插件,D6.5xL9.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS