B82144F2222K000
MFR.Part #
B82144F2222K000
JLCPCB Part #
C1330917
Package
Plugin,D6.5xL9.2mm
Description
140MHz 2.2uH 3.65A 55mΩ 60@2.52MHz 6A Color Band Inductor ±10% 插件,D6.5xL9.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS