B82144A2473J009
MFR.Part #
B82144A2473J009
JLCPCB Part #
C1333755
Package
Plugin,D5.2xL12mm
Description
40@2.52MHz 47uH 500mΩ 5MHz 800mA Color Band Inductor ±5% 插件,D5.2xL12mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS