B82144A2472K000
MFR.Part #
B82144A2472K000
JLCPCB Part #
C2042097
Package
Plugin,D5.2xL12mm
Description
1.6A 100MHz 160mΩ 4.7uH 40@7.96MHz Color Band Inductor ±10% 插件,D5.2xL12mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS