B82141A1123K009
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B82141A1123K009
JLCPCB Part #
C17523852
Package
Plugin,D3xL6.8mm
Description
12uH 20MHz 385mA 55@2.52MHz 670mΩ ±10% Plugin,D3xL6.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS