B82134A5701M000
MFR.Part #
B82134A5701M000
JLCPCB Part #
C2047427
Package
Plugin,D7.5xL30mm
Description
34MHz 60uH 700mA 770mΩ ±20% 插件,D7.5xL30mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS