B82134A5301M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B82134A5301M000
JLCPCB Part #
C2051547
Package
Plugin,D7.5xL30mm
Description
18MHz 210uH 300mA 6.4Ω ±20% 插件,D7.5xL30mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS