B82131A5401M000
MFR.Part #
B82131A5401M000
JLCPCB Part #
C17299366
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
27uH 2Ω 400mA 40MHz ±20% Plugin,D5xL15mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS