B81123C1472M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B81123C1472M000
JLCPCB Part #
C125596
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 4.7nF 500V Y1 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS