B81123C1152M289
MFR.Part #
B81123C1152M289
JLCPCB Part #
C3300637
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 1.5nF 500V Y1 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS