B81123C1102M189
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B81123C1102M189
JLCPCB Part #
C3297759
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 1nF 500V Y1 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS