B78148S1562J000
MFR.Part #
B78148S1562J000
JLCPCB Part #
C17530636
Package
Plugin,D4xL9.2mm
Description
380mΩ 5.6uH 60@7.96MHz 780mA 85MHz ±5% 插件,D4xL9.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS