B78148S1472J000
MFR.Part #
B78148S1472J000
JLCPCB Part #
C17380458
Package
Plugin,D4xL9.2mm
Description
340mΩ 4.7uH 60@7.96MHz 820mA 95MHz ±5% 插件,D4xL9.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS