B78148S1153K009
MFR.Part #
B78148S1153K009
JLCPCB Part #
C1333532
Package
Plugin,P=5mm
Description
15uH 20MHz 600mΩ 60@2.52MHz 610mA ±10% 插件,P=5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS