B78108S1684J000
MFR.Part #
B78108S1684J000
JLCPCB Part #
C1329748
Package
Plugin,D4xL9.2mm
Description
1.9MHz 10Ω 150mA 55@0.796MHz 680uH Color Band Inductor ±5% 插件,D4xL9.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS