B78108E1333J000
MFR.Part #
B78108E1333J000
JLCPCB Part #
C2044988
Package
Plugin,D4xL9.5mm
Description
1A 33uH 50@0.796MHz 550mΩ 9MHz Color Band Inductor ±5% 插件,D4xL9.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS