B78108E1222K000
MFR.Part #
B78108E1222K000
JLCPCB Part #
C2044485
Package
Plugin,D4xL9.5mm
Description
150MHz 2.2uH 3.4A 4A 50@7.96MHz 57mΩ Color Band Inductor ±10% 插件,D4xL9.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS