B72241L0461K100
MFR.Part #
B72241L0461K100
JLCPCB Part #
C1529472
Package
Plugin
Description
1.24kV 1.4W 1.6nF@1kHz 460V 50kA 615V 750V 960J 插件 Varistors ROHS