B72225S4441K101
MFR.Part #
B72225S4441K101
JLCPCB Part #
C1529572
Package
Plugin
Description
1.18kV 1.1nF@1kHz 1W 20kA 440V 585V 710J 715V 插件 Varistors ROHS