B72210S0301K512
MFR.Part #
B72210S0301K512
JLCPCB Part #
C125515
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2.5kA 200pF@1kHz 300V 385V 400mW 470V 47J 7.5mm 775V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS