B72207S0301K311
MFR.Part #
B72207S0301K311
JLCPCB Part #
C210447
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.2kA 100pF@1kHz 23J 300V 385V 470V 插件,P=5mm Varistors ROHS