B72207S0251K211V87
MFR.Part #
B72207S0251K211V87
JLCPCB Part #
C125492
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.2kA 120pF 19J 250V 250mW 320V 390V 5mm 650V 插件,P=5mm Varistors ROHS