B72207S0200K101
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B72207S0200K101
JLCPCB Part #
C125489
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.3J 1.6nF@1kHz 20V 20mW 250A 26V 33V 5mm 65V 插件,P=5mm Varistors ROHS