B57891S0502F008
MFR.Part #
B57891S0502F008
Description
-40℃~+125℃ 15s 2.5mm 200mW 3.5mm 3.5mm 3980K 4mW/℃ 5kΩ ±1% ±1% - NTC Thermistors ROHS