B57891S0103F008
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B57891S0103F008
JLCPCB Part #
C3195200
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10kΩ 15s 2.5mm 200mW 3950K 4mW/℃ ±1% ±1% Plugin,P=2.5mm NTC Thermistors ROHS