B57452V5103J062
MFR.Part #
B57452V5103J062
JLCPCB Part #
C17344458
Package
0805
Description
-40℃~+150℃ 1.25mm 1.3mm 10kΩ 10s 210mW 2mm 3.5mW/℃ 4386K 4455K 4480K ±3% ±5% 0805 NTC Thermistors ROHS