B57351V5103H060
MFR.Part #
B57351V5103H060
JLCPCB Part #
C3154061
Package
0603
Description
-40℃~+150℃ 0.8mm 0.9mm 1.6mm 10kΩ 180mW 3940K 3980K 3mW/℃ 4000K 4s ±3% ±3% 0603 NTC Thermistors ROHS