B57235S0100M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B57235S0100M000
JLCPCB Part #
C125456
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.8W 10Ω 3A 5mm 插件,P=5mm NTC Thermistors ROHS