B57045K0473K000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B57045K0473K000
Description
-40℃~+100℃ 1.25min 4450K 450mW 47kΩ 9mW/℃ ±10% ±3% - NTC Thermistors ROHS