B43890A9476M000
MFR.Part #
B43890A9476M000
JLCPCB Part #
C1599904
Description
-25℃~+105℃ 15000hrs@105℃ 16mm 400V 47uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS