B43890A9106M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43890A9106M000
JLCPCB Part #
C1596984
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 10mm 10uF 12000hrs@105℃ 400V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS