B43858F2476M000
MFR.Part #
B43858F2476M000
JLCPCB Part #
C1669394
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 16mm 250V 47uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS