B43858F2107M000
MFR.Part #
B43858F2107M000
JLCPCB Part #
C1598566
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100uF 16mm 250V 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS