B43858C2226M000
MFR.Part #
B43858C2226M000
JLCPCB Part #
C1658084
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 200V 22uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS