B43858A9225M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43858A9225M000
JLCPCB Part #
C5113308
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
-25℃~+105℃ 100mA@100kHz 10mm 17mm 2.2uF 400V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS