B43858A4106M000
MFR.Part #
B43858A4106M000
JLCPCB Part #
C1583501
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 10uF 12.5mm 350V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS