B43821F5226M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43821F5226M000
JLCPCB Part #
C1598196
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 12.5mm 140mA@120Hz 22uF 3000hrs@85℃ 450V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS