B43821A9106M000
MFR.Part #
B43821A9106M000
JLCPCB Part #
C5113304
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 10uF 115mA@120Hz 18Ω@120Hz 22mm 3000hrs@85℃ 400V 5mm ±20% 插件,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS