B43763B9478M008
MFR.Part #
B43763B9478M008
JLCPCB Part #
C3812768
Package
Bolt,D76.9xL97.7mm
Description
-40℃~+105℃ 19.6A@100Hz 20mΩ@100Hz 31.7mm 400V 4700uF 6000hrs@105℃ 76.9mm 97.7mm ±20% 螺栓,D76.9xL97.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS