B43763A9278M000
MFR.Part #
B43763A9278M000
JLCPCB Part #
C3815640
Package
Bolt,D51.6xL106.7mm
Description
-40℃~+105℃ 106.7mm 12.7A@100Hz 22.2mm 2700uF 34mΩ@100Hz 400V 51.6mm 6000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D51.6xL106.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS