B43763A5478M000
MFR.Part #
B43763A5478M000
JLCPCB Part #
C3814088
Package
Bolt,D64.3xL131.7mm
Description
-40℃~+105℃ 131.7mm 19mΩ@100Hz 20.7A@100Hz 28.5mm 450V 4700uF 6000hrs@105℃ 64.3mm ±20% 螺栓,D64.3xL131.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS